fbpx

QR Karekod Menü

Twenty Twenty-Three

Restoran Ayarları

Diğer tüm bölümlerin aktif olabilmesi ve menü ekleyebilmeniz için öncelikle restoranınıza ait bazı ayarların doğru şekilde yapılması gerekmektedir. Üye olduktan hemen sonra yukarıdaki görselde bulunan ayarları eksiksiz bir şekilde doldurunuz.

Restoran adınızı doğru yazdığınızdan emin olun. Daha sonra değiştirmek isterseniz destek bölümünden bize ulaşmanız gerekmektedir.

Telefon ve mail bilgilerinizin doğru girildiğinden emin olun. Bu alanlar sitenizde görünecektir. Tüm girişleri doğru yaptıktan sonra “Gönder” butonuna tıklayarak bilgilerinizi kaydedin.

Çalışma Saatleri Ayarlama:


İşletmenizin çalışma saatlerini ayarlamak için açılan sayfada yukarıdaki görselde görünen alanları doğru bir şekilde doldurunuz. Günler bölümündeki kutucuklarını doldurunuz. Eğer işletmeniz 24 saat açıksa “24 saat açık” bölümündeki aktif kutucularını işaretleyin. Tüm bilgileri girdikten sonra “Gönder” butonuna tıklayınız.

Sosyal Hesaplar:

Sosyal Hesaplarınızı kaydetmek için yukarıdaki görselde bulunan alan karşınıza çıkacaktır. Hesap bilgilerinizi hatasız yazdığınızdan ve “Değişiklikleri Kaydet” butonuna tıklayarak bilgileri kaydettiğinizden emin olun.

Bu Yazıyı Paylaş
İÇERİKLER