fbpx

QR Karekod Menü

Twenty Twenty-Three

Menüye Ürün Ekleme

Restoran ayarlarınızı yaptıktan sonra, restoranınıza menü eklemek için “Menü Kategorileri” bölümüne tıklayınız. Önünüze açılan sayfada menü kategorinizi belirlemek için sağ köşede bulunan “Yeni Ekle” yazısına tıklayınız.

 

Kategori oluşturmak için istenilen bilgileri eksiksiz ve doğru girdiğinizden emin olun. Bilgileri tamamladıktan sonra “Gönder” tuşuna tıklayınız.

 

Kategorinizi gönderdikten sonra karışınıza bu sayfa çıkacak. Eğer yeni bir kategori eklemek isterseniz sağ köşede bulunan “Yeni Ekle” yazısına tıklamanız yeterli olacaktır. 

 

Oluşturduğunuz kategoriye ürün eklemek için “Ürünler” bölümüne tıklayarak aşağıdaki sayfayı açabilirsiniz. Açılan bu sayfada sizin restoranınız için oluşturduğunuz kategorileriniz gözükecek. Eklemek istediğiniz ürünleri kategorilerinize uygun olarak eklemeye özen gösterin. Ürün eklemek için sağ köşede bulunan “Yeni Ürün Ekle” yazısına tıklayın.

 

Ürününüzü eklemek için bilgilerinizi eksiksiz ve doğru girmelisiniz. Ürünün bulunacağı kategoriyi seçtikten sonra diğer istenilen bilgileri (başlık, alerjenler, ürün fiyatı, vergi ücreti, ürüne göre vejetaryen durumu, ve diğer bilgiler..) eksiksiz giriniz. Girdiğiniz bilgilerden sonra ürününüzü eklemek için “Gönder” tuşuna basınız.

 

Eklediğiniz ürün artık restoranınızda gözükmektedir. 

Bu Yazıyı Paylaş
İÇERİKLER