fbpx

En İyi QR Menü Fiyatları

15 Şubat 2023 tarihinde yayınlandı

dijital restoran qr karekod menü

QR karekod menü fiyatları hangi şartlara bağlı değişir?

QR kod (ingilizce: Quick Response) veya karekod, makinelerle okutulabilen bir matris barkod (iki boyutlu barkod) türüdür. (wikipedia). Pandemi şartlarının değiştirdiği, yeni normal adıyla anılan günümüzde restoranların QR karekod menü kullanımı oldukça yaygınlaşmaya başladı. Teknolojinin getirdiği yenilikleri, bir çok kullanım kolaylığı ile birlikte QR menüler; başarılı bir çok restoran işletmesi tarafından kullanılmaya başlandı. Hal böyleyken QR menü fiyatları araştırmak isteyen işletme yöneticilerinin karşısına onlarca farklı firmanın bir çok fiyat seçeneği çıkmaktadır. Şimdi gelin QR menü hizmeti alacağınız girişimleri seçerken dikkat etmeniz gerekenlere göz atalım. qr menü fiyatları nelerdir

1- QR menü yazılım altyapısı

Piyasada bir çok farklı seçenek sunan QR menü sağlayıcı oluşum vardır. Burada dikkat etmeniz gereken ilk şey yazılım altyapısı sizin isteklerinizi karşılıyor mu? Bazı dijital menü sağlayıcıları sade bir pdf dosyasını bir internet bağlantısına eklerken qrmenuden.com gibi bazı gelişmiş QR menü yazılımları ödeme altyapısından, rezervasyon sistemine kadar bir çok güçlü özelliği bir arada sunmaktadır. Basit bir tasarımla sunulan menü sayfaları herhangi bir kullanıcı etkileşimi sunamazken, gelişmiş yazılımlar müşterinin adisyon ödemesine, işletmenin fiş yazdırmasına olanak sunmaktadır. Bu yüzden, karar vermeden önce menü örneğini dikkatlice incelemenizi tavsiye ederiz.

2- Kullanım kolaylığı sağlıyor mu?

QR menü sistemleri genelde kullanımı kolay ve öğrenilmesi çok zaman almayan sistemlerdir. Ama bunun yanında sağlanan bir çok özelliğin kullanıcı tarafından biliniyor ve rahatlıkla kullanılabiliyor olması gerekir. Hızlı menü fiyat değiştirme olanağı sağlanıyor mu? Ürün resimlerini rahatça ekleyebiliyor musunuz? Bunun gibi kullanım koşullarını satın almadan önce değerlendirebilirsiniz. QR menü sistemlerinin size belirli bir süre deneme amaçlı ücretsiz kullanım hakkı veriyor olması bu gibi kullanım durumlarını deneyimleyebilmeniz için oldukça önemlidir. kullanım rehberi sunulmasına önem verebilirsiniz. Bunun gibi yardımcılar ve sağlanan artı faydalar QR menü hizmetinin fiyatlandırmasında etkin olabilir. Biz qrmenuden.com olarak tüm müşterilerimize ücretsiz olarak 7/24 destek ve iletişim olanağı sunarak hizmet kalitemizi en üstün seviyede tutmayı amaçlamaktayız.

4- Ödeme periyodları size uygun mu?

Bütün QR menü sağlayıcılarının kendi mekaniklerine göre oluşturdukları fiyatlandırmaları vardır. Yıllık, aylık, hatta haftalık ödeme periyodları sunulabilmektedir. Bu ödeme dönemlerini iyi takip edebiliyor olmanız gerekir. Ödeme planınızı sonlandırmak istediğinizde bu işlemin kolayca yapılabilir olması önemlidir. Çoğu zaman işletmeler bu ödeme periyodlarını takip etmekte zorlanabilir. O yüzden qrmenuden.com olarak ömür boyu planımızla birlikte tek sefer ödeme yaparak sınırsız kullanım sağlıyoruz. Bu şekilde aklınız tam zamanlı olarak işletmenizde kalıyor.

5- Ödeme alma altyapısı sağlıyor mu?

Çoğu QR menü yazılımı ödeme alt yapısı sağlamamaktadır. Müşterileriniz temassız sipariş verip, yiyecek ve içeceklerini tamamladıktan sonra kasaya gitmeden temassız ödeme gerçekleştirmek isteyebilirler. Burada ödeme alma altyapısına sahip QR menü sistemlerinin önemi ön plana çıkmaktadır. Müşteriler sistemde adisyonlarını görebilir, hazırlanma durumunu takip edebilir ve en sonunda masalarında temassız ödeme yapabilirler. Bunun gibi güçlü QR menü avantajları, QR menü yazılım fiyatlandırmalarına etki etmektedir.

6- Baskılı menü fiyatlarından daha ucuz

Tüm bu saydığımız nedenlerden dolayı QR menü fiyatları farklılıklar gösterebilir. Karekod menü sistemi araştırırken bu gibi özelliklere dikkat etmek isteyebilirsiniz. Ama her nedenle olursa olsun QR menüye geçiyor olmanız size baskılı menülere harcayacağınız fiyatlardan daha uyguna gelecektir. Fiyatların sıklıkla değiştiği bir ortamda her seferinde menü bastırmak hem maliyetli hem zaman alıcı olacaktır. Menü fiyatlarının üzerine yapışkanlı bir kâğıt yapıştırıp üzerine kalemle fiyat güncellemek günü kurtaracak bir yöntemdir. Ama genel olarak güzel bir dekorasyonla, iç dizaynla ve daha önemlisi yemek kalitesini ön plana çıkardığınız işletmenizin genel kurumsal ruhuna yakışmayan bir durum oluşacaktır.

Sonuç olarak;

Bizi tercih etmeniz için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz. QR menü fiyatlarımızı en ulaşılabilir seviyede tutup hizmet kalitemize odaklanmak istiyoruz. Bunlar gibi bir çok avantajlı özellikler ve en uygun fiyatlar ile sizde QR menü kullanmak için qrmenuden dijital temassız restoran menü planlarını hemen inceleyebilirsiniz
Okumaya devam edin
en son yazılar
özellikler
raporlar

En çok satan ürünler, ciro analizler, en çok kazandıran ürünler, günlük, haftalık, aylık kazanç takipleri

QR oluşturucu

Her masa için ve tüm kampanyalarınız için ayrı ayrı qr kodlar oluşturabilirsiniz

sosyal medya

Sosyal medya hesaplarınızı paylaşarak, müşterilerinizin sizi takip etmelerini sağlayabilirsiniz