fbpx

Sıkça Sorulan Sorular

qr menü kullanımı hakkında sorulan sorular

dijital restoran qr karekod menü

Üyelik ve Ödeme

15 günlük deneme üyeliğini başlatmanız için kredi kartı gerekmemektedir.

Qrmenuden.com üzerinde hiçbir üyelik paketinde taahhüt yoktur. Yıllık ve ya ömür boyu paketlerden birini seçip, paket süresi kadar kullanabilirsiniz.

Üyeliğinizi başlattıktan sonra, üyelikler kısmından, kredi kartı, havale/eft ve ya western union seçeneklerinden birini kullanarak ödeme yapabilirsiniz.

Kredi kartı bilgileriniz sitemiz üzerinde saklanmamaktadır. Ödemeleriniz güvenli ödeme sistemi iyzico tarafından gerçekleştirilmektedir. Ayrıca sitemiz SSL güvenlik sistemleri tarafından korunmaktadır.

Havale/EFT gönderimi yaptığınıza dair bizimle paylaşacağınız dekont bilgisinin ardından hesabınızı hemen aktif etmekteyiz. Bu işlem en geç 6 saat sürmektedir.

Üyeliğinizi 30 gün içerisinde iptal etmek isterseniz, sorgusuz bir şekilde tam ücret iadesi alırsınız. 30 günden sonra yapılacak üyelik iptalleri için geri ödeme yapılamamaktadır

Kullanım ve Yönetim

Qrmenuden bulut tabanlı dijital QR karekod restoran yazılımıdır. Seçeceğiniz üyelik planı ile kaydınızı oluşturursunuz. İşletme ayarlarınızı yapıp, menünüze ürünlerinizi eklersiniz. Restoran adınızla oluşturulan bağlantı üzerinden menünüzü müşterilerinizle buluşturmaya başlarsınız.

QR menü sistemi başta restoran işletmeleri olmak üzere, cafe-bar ve bütün yeme içme noktaları için uygundur. Oda servisi özelliği sayesinde otel işletmeleri de kullanabilir. Paket servisi yapan işletmeler uzaktan sipariş almak için QR menü sistemini kullanabilir. Rezervasyon almak isteyen işletmeler için oldukça kullanışlıdır.

Paket kullanımlarımız sınırsızdır. Sınırsız ürün ekleyebilir, sipariş alabilirsiniz.

Kendi bilgisayarınızdan veya telefonunuzdan hesabınıza bağlanıp yönetebilirsiniz. Ek bir cihaza ya da yazılıma ihtiyacınız yoktur.

Siparişlerinizin çıktısını alabilirsiniz. Adisyon yazdırabilirsiniz.

Menünüzü yönetebilmesi için personelinize yetki verebilirsiniz. Ayrıca garson ve kuryeler kendi kullanıcı bilgileriyle sisteme giriş yapabilirler.

Müşterileriniz sipariş esnasında online olarak ödeme yapabilirler. Bunun için iyzico ödeme altyapısı üyeliğiniz olması gerekir. Daha detaylı bilgi için bize yazabilirsiniz.

Sistem üzerinden paket servis siparişi alabilirsiniz. Servis verdiğiniz alanı haritalardan belirleyebilirsiniz. Paket servis için ek ücret almak isterseniz bunu belirleyebilirsiniz. Kuryelere kullanıcı girişi sağlayabilirsiniz.

Whatsapp’dan dilediğiniz gibi sipariş mesajı alıp gönderebilirsiniz.

Siparişlerinizi mutfak yönetimi bölümünden yönetebilirsiniz. Müşterilerinize sistem üzerinden siparişlerin durumu hakkında bilgi verebilirsiniz.

Müşterileriniz telefon numaralarını ve ya sipariş numarasını kullanarak, siparişlerinin durumunu takip edebilirler.

Sistem üzerinden QR kod oluşturucu aracını kullanarak istediğiniz QR kodlarını oluşturabilirsiniz. Ayrıca her masa için ayrı QR kodları oluşturabilirsiniz. Özel menü tekliflerini için dönemsel QR kodları oluşturabilirsiniz.

En çok satan ve kazandıran ürünler gibi raporlara erişebilirsiniz.

Hesap İşlemleri

Profil bölümünden şifrenizi değiştirebilirsiniz.

Ana menünün en altında bulunan hesabımı sil butonunu seçerek hesabınızı silebilirsiniz.

Farklı sorularınız varsa yardımcı olmaktan mutluluk duyarız

Ayrıca, Whatsapp üzerinden bize yazabilirsiniz

Sınırsız özelliklerle hemen kullanmaya başla

Sınırsız menü ekleme, whatsapp sipariş alma, paket servis takibi, garson çağırma, mutfak yönetimi, fiş yazdırma, rezervasyon alma gibi bir çok özelliği sınırsız ve ömür boyu kullanmak için hemen bugün üye olun.

dijital restoran qr karekod menü