fbpx
Dijital Sipariş Yönetim Sistemi

En kolay yoldan dijital sipariş alın

restoran yönetim POS sipariş alma

En Gelişmiş QR Karekod Menü Özellikleri

Sipariş alma, mutfak takip, fiş yazdırma gibi bir çok özelliği barındıran qrmenuden.com, her yönüyle kullanışlı bir dijital QR karekod menü özellikleri sunmaktadır.

ürün ekstra ekleme ve boyut seçme

Menülerinize istenilen ekstra ürünleri ekleyip çıkararak kişiselleştirilmiş sipariş alabilirsiniz. Örneğin burgere ek cheddar peyniri ekleme özelliği sunabilirsiniz.

kurulum gerektirmez

Tüm cihazlara uyumludur. Tüm müşterileriniz kolaylıkla kullanabilir. Modern görsel tasarımıyla kurumsal kimliğinize güç katar.

detaylı analiz ve raporlamalar

Hangi ürünün daha çok satıldığını, ciro, müşteri ve sipariş sayılarınızı takip edebilirsiniz.

güvenli altyapı

Ödeme altyapı sağlayıcılarını kullanarak kredi kartlarıyla güvenli ödeme alabilirsiniz.

müşteri girişi - sosyal kitle

Müşterilerinizin sisteme üye olmalarını sağlayabilirsiniz. Sistem üzerinden paylaşacağınız sosyal medya hesaplarınızla takip ve sadakat oranınızı artırabilirsiniz.

Restoran QR Menü Sipariş

WhatsApp sipariş alma, rezervasyon takibi, çoklu dil desteği, paket teslim başta olmak üzere QR karekod menü özelliklerini hemen keşfedin

hızlı dijital sipariş alma

Hızlı Temassız Sipariş Alma

Garson beklemeden sipariş alma, garson çağırma, çoklu dil desteği, ürün kategorileri ekleme

qr kod dijital menü kolay restoran yönetimi

Kolay Restoran Yönetimi

Çalışan ve mutfak personelinize yetki verebilme, anlık sipariş bildirimleri alma, sipariş geçmişi, gelir akışı analizleri, mutfak takip sistemi ve daha fazlası

telefon qr menü ekran görüntüsü

Üst düzey sipariş deneyimi

Restoran ve müşterilerin her türlü ihtiyaçları göz önünde bulundurularak tasarlanmış olan qrmenuden; her yönden kullanışlı bir qr menü sipariş alma yazılımıdır.

Sınırsız özelliklerle hemen kullanmaya başla

Ürün kategorileri, menüler, kampanyalar oluşturun. Komisyonsuz paket servis siparişleri alın. Kuryelerinize ve personelinize yetki verin. Siparişlerinizi QR menü ile dijital ortamda alın, baskılı menü maliyetlerinden kurtulun.