fbpx
QR Menü

qr menü başlıklı içeriklerimizi keşfedin

QR Menü (Karekod Menü)

QR menü bir restoran işletmesinin dijital temassız sipariş alabilmesi için kullanması gereken en etkili araçtır.

uygulama indirmeden karekod okutma

Uygulama İndirmeden Karekod Okutma

Artık uygulama indirmeden karekod okutma çok kolay. bunun için akıllı telefonunuzun kamerasını kullanarak QR kod okutup yönlendirilen içeriğe hızlıca ulaşabilirsiniz.

cafe restoranda qr karekod menüden sipariş veren kadın

QR Menü Etkili Kullanım Yolları

QR menüleri restoran dışında daha etkili kullanmanın 5 farklı yolu. QR karekod menüler size çok daha fazlasını sunabilir

qr menü fiyatları nelerdir

QR Kodlar Nasıl Okutulur?

Bu yazımızda QR kod nasıl okutulur? konusunu detaylıca inceleyeceğiz. Telefondan QR kod okutma nedir sorusuna cevap arayacağız.

qr menü avantajları nelerdir

QR Karekod Menü Avantajları Nelerdir

QR karekod menülerin işletmeler için avantajları nelerdir başlıklı bu yazımızda, QR menülerin avantajlarına göz atacağız

QR menü; QR kod okutularak ulaşılan bulut tabanlı dijital menülerdir. Restoranın menülerini müşterilerine hızlı bir şekilde ulaştırmak için tasarlanır. Müşterilerinize hızlı ve kolay bir sipariş alma deneyimi yaşatırsınız.

Müşterileriniz, masanızda ya da broşürde bulunan QR kodu kendi telefonlarının kamerasını kullanarak okutur. Herhangi bir ek yazılım yüklemeye gerek kalmadan restoran menülerinize ulaşırlar. Bu sayede temassız ve hızlı bir şekilde sipariş vermiş olurlar.

QR kod oluşturmak için çeşitli ücretsiz web siteleri vardır. Bu araçları kullanarak web site adresiniz, e-mail adresiniz, telefon numaranız gibi bir çok farklı içeriğe yönlendirme yaptırabilirsiniz.

QR menü fiyatları, bir çok özelliğe göre değişkenlik gösterebilir. Güncel QR menü fiyatları için fiyatlar sayfamıza göz atabilirsiniz.